Chris Bexon

Chris začínal vystavováním anglických setrů v roce  1974 se svou ženou Christine pod jménem ch.s. Oldfield, další plemena jako sussex spaniel, pointer, italský spinone, maďarská vyžla a bruselský grifonek se přidala během dalších 40ti let. Pestrost je koření života.

Všichni jeho psi jsou především společníci. Je třeba říci, že vychovali nebo vlastnili sedm show šampionů doma a v zahraničí, včetně top fenky anglického setra v roce 1974 a fenky sussex spaniela, která držela rekord plemene 20 let až dodnes. Chris s ní dosáhl vítěze skupiny a vicevítěze skupiny na výstavách championchips, kde je pouze BOG a R. BOG nejvyšším titulem. Později, kdy spolupracovnal se Suzanne Whittingham z ch.s. italských spinone Ricini s nejvíce vítězícím italským spinone 2013 začal chov nejúspěšnějších  spinone v roce 2014 a 2015.

Chris začal posuzovat v roce 1977 a nyní může posuzovat CC výstavy u 23 plemen v rámci skupiny loveckých psů. Svou první skupinu posuzoval u Welsh Kennel Club v roce 1996 a byl tehdy nejmladším rozhodčím skupiny. Posuzuje skupiny pravidelně na Championships a posuzoval loveckou skupinu na Crutsu 2009. 

Co se týká posuzování, stále častěji je zván posuzovat do zahraničí, posuzoval v 16 zemích a je opětovně dvakrát třikrát zván znovu. V roce 2016 posuzoval třikrát v Evropě, USA, na Sibiři, získávajíc neocenitelné zkušennosti ze svých cest. V roce 2018 se bude již potřetí vracet do Austrálie.

Chris měl během 40 let vícekrát různé funkce ve společnostech počádajích výstavy a nyní vykonává funkci sekretáře v Národní Asociaci loveckých psů, letos to bude již 20 let v této funkci. Byl prezidentem klubu Irského bílého a červného setra v Británii, přestavitelem Evropské Asociace Spanielů. Je nyní prezidentem klubu  Italského spinone v Británii, Viceprezidentem Spojené Asociace Spanielů a člen výboru Drirrield Championship show.

Těší se na posuzování v Čechách.

              HLAVNÍ SPONZOR                               OSTATNÍ SPONZOŘI

                

                                   

                                                                                                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                     

  

 

DALŠÍ SPONZOŘI

CHS Bohemiatilia

CHS Golden Erinor