Robert Allen

Darillens

Mé první dobrodružství ve světě psích výstav bylo s německých ovčákem před 51 lety a v roce 1976 jsem koupil svého prvního flatcoated retrievera. Byla to Torwood Laughing Girl od Denise Jury. Tato milovaná fenka mi dala na mé cestě 2 vrhy, ze kterých vzešli 2 šampioni Darillens Super Trouper, který dosáhl 6 CC a Darillens Morning Dew from Torwood. Také jsem koupil druhou fenku Laxton Pricillu, která mi dala dalšího šampiona Darillens Vagabond King at Penyfells.

Jsem členem Flatcoated Retriever Society od roku 1976 a pracoval jsem ve výboru a výstavním výboru a nyní mám to privilegium být předsedou výboru rozhodčích a výstavního výboru. Já také mám nyní čest být prezidentem Northern England Flatcoated Retriever Association.

Posuzoval jsem úroveň championchip od roku 1993, první výstava byla SKC August show.

Posuzoval jsem 14x championchip v UK včetně Cruft´s 2004.

Societies breed show v roce 1998 a 2006 a aktuálně Ruby Championchip Show 2016 a klubovou výstavu Flatcoatech Retriever Club of Scotland v roce 1999.

Posuzoval jsem také v zahraničí v mnoha zemích včetně Canadian Speciality ve Vancouveru.

V současnosti vystavuji na výstavách ve spolupráci s Mrs. Hazel Moors.

Sh.Champion Woodhaven´s Crackerjack má nyní 9 let a měl fantastickou kariéru s 11 CC, 9 Res.CC, BIS na United Retriever Club show a BIG 4 na East of England Championchip show. Hugo se nyní blíží konci své výstavní kariéry a bude těžké pokračovat. Nakonec, byl jsem spoustu let pro všechny Flatcoated Retriever společnosti a kluby jejich představitelem na Breed Liaison Council a to je důvod, proč jsem byl vybrán na další 3 roky jako delegát pro loveckou skupinu a mám to potěšení zúčastnit se schůzí BLC v Kennel Clubu. Tak jestli máte nějaké připomínky, dejte mi vědět a já je osobně vezmu na schůzi BLC.

Bob. (Darillens)

              HLAVNÍ SPONZOR                               OSTATNÍ SPONZOŘI

                

                                   

                                                                                                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                     

  

 

DALŠÍ SPONZOŘI

CHS Bohemiatilia

CHS Golden Erinor