Jenny Miller

Do světa psů jsem vstoupila již v raném věku účastí v soutěžích Obedience s drsnosrstými teriéry a šetlandskými ovčáky a pak se stala instruktorkou a trenérkou. Výstavní část převládla, když jsem dostala k 21.narozeninám německého ovčáka. Ještě před ním jsme s mým ex-manželem dostali ze známé CHS Pencloe anglického špringršpaněla (ASS) a tito dva psi stáli na začátku CHS Feorlig, ve které jsem odchovala 16 UK šampionů ASS a mnoho dalších v zahraničí včetně multišampionů a A i B kvalifikantů na FT (s plemeny irský setr, německý ovčák, papilon, sky teriér, baset, velššpringršpaněl a kokršpaněl).

Posuzovat jsem začala v r.1974 na „Open“ výstavách a první titul CC jsem zadala v r.1981 u ASS. Nyní mohu zadávat CC titul u 24 plemen v Gundog skupině, další 3 plemena by měla přibýt letos a dvě v r.2017. Dále mohu zadávat CC u těchto plemen: německý ovčák, sky teriér, manchesterský teriér, parson russell teriér, border teriér a papillon. Očekávám, že složím zkoušku pro udělování CC u lancashirského pataře a šarpeiů.

Dle dělení FCI posuzuji skupiny 2, 7 a 8.  Posuzovala jsem celé skupiny včetně posuzování v závěrečných soutěžích o BIS ve více než 15 zemích včetně Austrálie, Barbadosu, Nového Zélandu, Jižní Afriky a Skandinávie, ale musím se zmínit, že toto bude má první návštěva Prahy a České republiky. Jsem velmi nadšená, že jsem byla pozvaná, abych u vás posuzovala a těším se na pěkné psy. 

A my jen přidáváme, že paní Jenny Miller samozřejmě posuzovala i retrievery  např.

v roce 2014  Labrador retrievery na výstavě Blackpool Championship Dog Show, které se zúčastnilo 180 zástupců tohoto plemene - výsledky či Flat Coated retrievery na výstavě Darlington Dog Show society, které se zúčastnilo  přes 140 FCR - výsledky.

Chesapeake Bay retrievery například na výstavě Driffield Champion Dog Show (2015) nebo na výstavě National Gundog Association (2012)

 

              HLAVNÍ SPONZOR                               OSTATNÍ SPONZOŘI

                

                                   

                                                                                                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                     

  

 

DALŠÍ SPONZOŘI

CHS Bohemiatilia

CHS Golden Erinor