Ruth Turner

V podstatě vlastním a zajímám se o psy označované v Anglii jako „gundogs“ 48 let. V roce 1988 jsem si koupila mé první dva golden retrívry a začala jsem se zajímat o výstavy. První úspěch se dostavil s Lammacott Johnny at the Fair, který začal vyhrávat své první tituly Open Best of Breeds, Reserve Best In Show & Group1’s. Také obdržel Show Gundog Working Certificate (SGWC), také se stal držitelem pracovních titulů, byl vynikajícím pracovním psem. Jeho dcera Vinecroft Princess Alice, která obdržela tituly Junior Warrant (JW), RCC, SGWC, Working Test Award, a vyhrála dvě početně obsazené třídy na Crufts 2004 se dožila 12let! Byla také vynikající pracant. Mnohé z jejích dětí, vnoučat a pravnoučat se stalo šampiony v Británii, ale také za hranicemi a zíekali mnoho úžasných titulů a cen a mnozí se stali plnohodnotně pracujícími psy. Všichni Amilones’ jsou potomci těchto dvou psů, kteří předurčili mou celoživotní lásku k chovu. V současné době mám 6 Golden Retriegoldenů různého věku: Amilone Betty Boop (RCC, KCSBN); Amilone Lilli Marlene (KCSBN, SGWC, WGC); Amilone Little Bo Peep; Grain of Gold’s Arwen of Amilone (Import) (SGWC); Aupa Dolcetto Di Amilone JW (Import) (1xCC, 3xRCCs) & Amilone Royal Scot (ve spoluvlastnictví) Crufts 2017 (kvalifikován na Crifts 2017).

Vlastnila jsem nebo odchovala mnoho psů, kteří získali KCSBN (doživotní kvalifikace na Crufts), tituly : Junior Warrants, CCs, RCCs, SGWC, WGC, CACs, CACIBs a odchovala jsem i International Show Championa. Můj chov stojí na výstavně velmi úspěšných psech už více než 10 let, to je důvod mé hrdosti především na to, že jsou také úspěšnými pracovními psy, dělají obedience, terapeutické psy, slouží tělesně postiženým a jsou milovanými společníky. Co se týče pracovní stránky, vlastním dva psy, kteří pracují kažodoročně na honech, oba započali Novice Field Trials a Novice Working Tests s úspěchy. Snažím se zachovat a přinášet pracovní vlohy do mého chovu, co to jen jde.

Jsem členkou Kennel Clubu a také jsem certifikovaným chovatelem. Přes 13 let jsem pracovala jako členka výboru Golden Retriever Clubu a stále pro něj pracuji jako autorka světově proslulých ročenek a jsem velmi potěšena, že je mi to stále umožněno. Profesně jsem grafická designérka a mám svou malou firmu s malýzmi domácími produkty, které obdśahují mnoho věcí, krom jiného různé publikace o psech a webové prezentace. Také na částečný úvazek pracuji ve veterinární praxi.

Rozhodčí z exteriéru GR jsem se stala v roce 1995 a ostatní ze skupiny Gundogs jsem si přibrala v roce 2004. Jsem oprávněna UK Kennel Clubem posuzovat na výstavách typu Challenge Certificates pro plemeno Golden Retrievers od roku 2011, Od této doby zadávám tituly CC v Británii a CAC/CACIB v jiných zemích.

Cítím se poctěna pozváním vašeho klubu posuzovat na Klubové výstavě a moc se těším, že uvidím krásné zástupce plemene GR, děkuji.

RUTH TURNER
AMILONE GOLDEN RETRIEVERS
www.amilone.co.uk

              HLAVNÍ SPONZOR                               OSTATNÍ SPONZOŘI

                

                                   

                                                                                                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                     

  

 

DALŠÍ SPONZOŘI

CHS Bohemiatilia

CHS Golden Erinor